Spolupracujeme se Zásilkovnou!

Nově si u nás můžete vyzvednout i balíčky ze Zásilkovny! Šetříme Vám čas i peníze. Vyzvedněte si léky na předpis, balíček ze zásilkovny a nebo si vyberte něco z našeho širokého sortimentu volně prodejných léčiv a doplňků stravy za výhodné ceny. Vše na jednom místě a ve stejnou chvíli.

Sleva pro všechny pojištěnce ZPMV

Nově nabízíme díky partnerství v rámci programu slev a výhod pro všechny pojištěnce ZPMV slevu 10% na celý volně prodejný sortiment léčiv a výživových doplňků a slevu 5% na kvalitní ručně šitou zdravotní obuv české značky ORTO Plus !!! Slevu získáte po předložení kartičky pojištěnce.

Sleva 10% pro členy Klubu pevného zdraví VZP

Nově nabízíme díky partnerství s VZP v rámci Klubu pevného zdraví slevu 10% na všechny vitamíny a výživové doplňky zakoupené v naší lékárně. Slevu je možné získat po předložení kartičky Klubu pevného zdraví.  

Školení první pomoci s.r.o.

Naše nabízené služby jsou převážně individualizované kurzy první pomoci pro obchodní společnosti. Jsme si vědomi že každá organizace má specifické požadavky a zaměření a proto se přistupujeme individuálně ke každému objednavateli.

Potřebujete obvazy, dezinfekce nebo lékárničky? Nebo benefity pro zaměstnance?

Potřebujete obvazy, dezinfekce nebo lékárničky? Nebo benefity pro zaměstnance? Dodáváme kompletní sortiment spotřebních zdravotnických a obvazových materiálů stejně jako dezinfekčních prostředků pro hygienu na pracovišti či součásti náplní pro (auto-)lékárničky a také širokou paletu drogových testů. Nabízíme plnění jak velkých a dlouhodobých objednávek, tak i menších objednávek, například při doplňování povinného zdravotnického materiálu v lékárničkách […]

Chcete se objednat?

Následující pracovní den budete kontaktováni pro domluvení nejbližšího volného termínu.