LÉKÁRNA MARIANA

pic

6-parametrové testy z moči německé značky ulti med (BZD, BUP, THC, MET, MOR, TRA) Expirace 31.08.2025

Platnost akce

01.05.2024
- 31.07.2024
163 Kč
120 Kč

Nejsme Max, nejsme Benu, nejsme jedni z mnoha.

Jsme desetiletími prověřená ostravská lékárna, kde zákazník je pořád více než jen chodící peněženka. Zastavte se u nás, rádi Vám poradíme v čem potřebujete a využijte jednu z našich mnoha akcí. Mimo klasickou lékárenskou péči pro veřejnost se náš podnik již dlouhé roky věnuje zásobování jak malých odběratelů a lékařů, tak i velkých závodů v našem kraji i po celé ČR.

Dodáváme kompletní sortiment spotřebních zdravotnických a obvazových materiálů stejně jako dezinfekčních prostředků pro hygienu na pracovišti či součásti náplní pro (auto-)lékárničky. Nabízíme plnění jak velkých a dlouhodobých objednávek, tak i menších objednávek, například při doplňování povinného zdravotnického materiálu v lékárničkách na pracovištích nebo nákupu BOZP pomůcek či dezinfekcí pro Vaše zaměstnance. V rámci firemních benefitů pro Vaše zaměstnance můžeme nabídnout vitamínové přípravky, potravinové doplňky, čaje nebo například širokou paletu volně prodejné kosmetiky. Možností je spousta a záleží jen na Vašich představách. Samozřejmostí v našem portfoliu je taktéž kompletní sortiment volně prodejných léků, léků na předpis a veterinárních přípravků.

I přesto, že jsme soukromá lékárna a nepatříme k žádnému řetězci, dokázali jsme již za naši dlouholetou existenci a díky různorodým kontaktům mezi distributory překvapit mnoho zákazníků a firem nízkými cenami a vysoce kvalitními službami. Ať jste člověk užívající dlouhodobě léky a zdravotnický materiál, firma nebo zařízení poskytující zdravotní péči, rádi pro Vás vyhotovíme individuální cenovou nabídku na Vámi poptávané produkty zcela bez závazků. V Ostravě a přilehlých okresech zajišťujeme závoz produktů na Vámi uvedenou adresu zdarma. Dodací doba se pohybuje většinou mezi 2-3 dny. Pro vzdálenější oblasti využíváme služeb PPL. Rádi Vám dokážeme, že s námi můžete ušetřit.

Chcete se na něco zeptat?

Nebo zavolejete či napište.

Rezervace léku na prodejně

Zarezervujte si léky z receptu a dostanete upozornění, jakmile budou připravené k na prodejně k odběru.

Rozvoz léků

Rozvoz léků na recept zdarma po Ostravě a okolí. Po provedení rezervace budete v nejbližší pracovní den kontaktování pro domluvení času dovozu.

Otevírací doba

Pondělí  7:30h – 16:00h
Úterý  7:30h – 16:00h
Středa   7:30h – 16:00h
Čtvrtek  7:30h – 16:00h
Pátek   7:30h – 16:00h
Sobota   ZAVŘENO
Neděle   ZAVŘENO

Kde nás najdete

Sokola Tůmy 1537/3,
709 00, Ostrava, Hulváky

200m od tramvajové zastávky Prostorná.
Dojezd tramvají č. 3,4 a 8.

Kontakt

Naše reference

Slezská Diakonie – Duhový Dům Ostrava
MUDr. Týnová, MUDr. Menšíková, MUDr. Šuralová,
VEOLIA ČESKÁ REPUBLIKA, a.s. (celá ČR), AmpluServis a.s.,
Liberty Ostrava a.s., Eumedica s.r.o.
Diamo, státní podnik,
OKD a.s., OKK Koksovny a.s., TEKO Technology s.r.o.,
PKP CARGO INTERNATIONAL a.s., BorsodChem MCHZ, s.r.o.,
Traiva s.r.o. Ostrava, ELDAT a.s., AL INVEST Břidličná, a.s.,
Zdravotnické zařízení AVICA, KINESIS Fyzioterapie s.r.o.,
Mateřská a základní škola Prigo

Chcete se na něco zeptat?

Nebo zavolejete či napište.

Rezervace / Rozvoz léků

Doplnit text – Zdarma ? Jak daleko ? Jak rychle ?

* V případně zájem o dovoz léku uveďte Vaší adresu a telefoní číslo.

Spolupracujeme

Jsme v úzké spolupráci s níže uvedenými společnostmi a pokud si to budete přát, zajistíme Vám jejich služby se zvýhodněním. Neváhejte nás kontaktovat.

Sleva pro všechny pojištěnce ZPMV

Nově nabízíme díky partnerství v rámci programu slev a výhod pro všechny pojištěnce ZPMV slevu 10% na celý volně prodejný sortiment léčiv a výživových doplňků a slevu 5% na kvalitní ručně šitou zdravotní obuv české značky ORTO Plus !!! Slevu získáte po předložení kartičky pojištěnce.

Sleva 10% pro členy Klubu pevného zdraví VZP

Nově nabízíme díky partnerství s VZP v rámci Klubu pevného zdraví slevu 10% na všechny vitamíny a výživové doplňky zakoupené v naší lékárně. Slevu je možné získat po předložení kartičky Klubu pevného zdraví.

Školení první pomoci s.r.o.

Naše nabízené služby jsou převážně individualizované kurzy první pomoci pro obchodní společnosti. Jsme si vědomi že každá organizace má specifické požadavky a zaměření a proto se přistupujeme individuálně ke každému objednavateli.

Aktuality

Příjímáme benefitní karty všech hlavních poskytovatelů na trhu !!!

7. 5. 2024

Příjímáme stravenkové karty a papírové poukázky společností Benefity, Pluxee, UP benefity a Edenred. Využíjte svých bonusových bodů a podpořte své zdraví naší nabídkou volně prodejných léčiv či doplňků stravy a...

Spolupracujeme se Zásilkovnou!

7. 5. 2024

Nově si u nás můžete vyzvednout i balíčky ze Zásilkovny! Šetříme Vám čas i peníze. Vyzvedněte si léky na předpis, balíček ze zásilkovny a nebo si vyberte něco z našeho...

Potřebujete obvazy, dezinfekce nebo lékárničky? Nebo benefity pro zaměstnance?

9. 4. 2024

Potřebujete obvazy, dezinfekce nebo lékárničky? Nebo benefity pro zaměstnance? Dodáváme kompletní sortiment spotřebních zdravotnických a obvazových materiálů stejně jako dezinfekčních prostředků pro hygienu na pracovišti či součásti náplní pro (auto-)lékárničky...

Máme smlouvu se všemi zdravotními pojišťovnami.

Rezervace / Rozvoz léků

Doplnit text – Zdarma ? Jak daleko ? Jak rychle ?

V případně zájem o dovoz léku uveďte Vaší adresu a telefoní číslo.

Chcete se objednat?

Následující pracovní den budete kontaktováni pro domluvení nejbližšího volného termínu.