Radiodiagnostika

Ordinační hodiny

Pondělí  6:30h – 14:30h
Úterý      6:30h – 14:30h
Středa    6:30h – 14:30h
Čtvrtek   6:30h – 14:30h
Pátek      6:30h – 14:30h

MUDr. Zdeněk Mutina

Kontakt

Kde nás najdete

ul. Vratimovská 744/115,
Ostrava-Kunčice 719 00

Dojezd autobusy linky číslo:
31, 45, 62, 57, nebo tramvají číslo: 4, 14.

V naší ordinaci přijímáme nové pacienty

Naše radiodiagnostické oddělení provádí všechna klasická skiagrafická (rentgenová) vyšetření na přístroji Fomatec HF40S s přímou digitalizací. Taktéž provádíme panoramatické (OPG) snímky horní a dolní čelisti na přístroji Orthoralix 9200/AEC s nepřímou digitalizací s možností vypálení snímku na CD či tisku na folii. Taktéž disponujeme moderním kostním denzitometrem Hologic QDR Discovery Wi pro určování hustoty kostní tkáně, tzv. denzitometrie.

Pracoviště je dále vybaveno digitálním barevným ultrazvukovým přístrojem Samsung Medisoft HS 50. Součástí přístroje je širokopásmová lineární a konvexní sonda, která umožňuje provádět komplexní ultrazvukovou diagnostiku včetně vyšetření dopplerovského. Na pracovišti lze provádět veškerá vyšetření cévního systému, vyšetření karotid, komplexní diagnostiku měkkých tkání (hematomy, abscesy, cysty, infiltráty nejasného původu), uzlin, afekcí slinných žláz, štítnice, vyšetření břicha v celém rozsahu, diagnostiku kloubních výpotků.

Rentgenová vyšetření se provádějí bez předchozího objednání a na počkání.
Pro denzitometrická a ultrazvuková vyšetření prosíme o předchozí objednání přes formulář níže nebo telefonicky či e-mailem. 

Chcete se objednat?

Následující pracovní den budete kontaktováni pro domluvení nejbližšího volného termínu.

Nebo zavolejete či napište.

Spolupracujeme

Jsme v úzké spolupráci s níže uvedenými společnostmi a pokud si to budete přát, zajistíme Vám jejich služby se zvýhodněním. Neváhejte nás kontaktovat.

Načítání..

Aktuality

Prodáme vyvolávací automat MEDIPHOT 900E

8. 5. 2024

Nabízíme k prodeji vyvolávací automat na RTG snímky MEDIPHOT 900E. Plně funkční stav, cena dohodou.

...

Potřebujete rychle ultrazvuk břicha, krku nebo třeba vyšetření cév?

9. 4. 2024

Potřebujete rychle ultrazvuk břicha, krku nebo třeba vyšetření cév? Ať s doporučenim lékaře či bez, aktuálně nabízíme volné termíny do týdne i dříve. Vyhněte se dlouhým čekacím dobám a domluvte...

Chcete vědět jak na tom jsou Vaše játra?

8. 4. 2024

Játra mají velkou regenerační schopnost, ale naše životospráva se na nich přesto může velmi negativně podepsat. Málo se hýbeme, přejídáme se a holdujeme alkoholu. Tím vším si zaděláváme na problémy...

Máme smlouvu se všemi zdravotními pojišťovnami.

Chcete se objednat?

Následující pracovní den budete kontaktováni pro domluvení nejbližšího volného termínu.